Save The Date Fotoğraf ve Video Klip

Home // Düğün Fotoğrafçısı // Save The Date Fotoğraf ve Video Klip

Save The Date Fotoğraf ve Video Klip

Çekim Detayları

  • Önceden belirlenen birden fazla mekanda gerçekleştirilir, tüm gün sürmektedir.
  • Çekimde tercihen birden fazla kıyafet kullanılabilir.
  • 500-600 kare fotoğraf çekilmektedir.
  • Stabilizer(gimbal) ile detay ve hareketli çekimler HD 1080p kalitede çekilmetedir.
  • Tüm fotoğraflar dijital olarak teslim edilir.
  • Çekilen video detayları kurgu ekibimiz tarafından istenilen müzik ile birlikte  1 dk ve 3 dk video klip haline getirilir.
  • 1 dk ve 3 dk video klip dijital olarak teslim edilir.
  • Seçilen 28-32 adet fotoğraf photoshop ekibimiz tarafından photoshop düzenlemesi yapıldıktan sonra albüm dizimi yapılarak onay alındıktan sonra baskıya gönderilir.
  • 1 adet 30×70 panoromik albüm, 2 adet aile albümü ve 50×70 poster olarak teslim edilir.
  • Ek ücret karşılığında aynı zamanda drone hizmetide alınabilir.

Açıklama

Etkinlik & Organizasyon & Profesyonel Video ve Fotoğraf Çekimleri yapbiretkinlik tarafından yapılmaktadır.

Ekibimiz tarafından, tüm organizasyonları size özel hazırlıyoruz. Sizin için en özel en trend konseptleri hazırlıyoruz.

Dünya üzerinde bir çok farklı şekilde yapılsa da evlilik teklifinin  ne kadar sıra dışı olduğu değil ne kadar özgün olduğu konuşulacaktır. Eğer sevgilinizi etkilemek ve hafızasında yer edinecek bir evlilik teklifi yapmak istiyorsanız size ilk tavsiyemiz profesyonel bir destek almanızdır. Güzel bir organizasyonu aynı anda ölümsüzleştirmek ve belki bundan 20 yıl sonra bile çocuklarınız ile paylaşmak için eksiksiz kayıt altına almak gereklidir.Tabi bu söylediklerimiz kusursuz bir organizasyon için geçerlidir. Diğer bir görüşle seçim yapmanızda ikinci denge unusru ise maliyet planlamasıdır. Bunun sonucunda Fiyat = Organizasyon her zaman yanıltıcı bir etkendir. Fiyat = KALİTE odaklı yaptığımız her organizasyonda sizi mutluluğa bir adım daha yaklaştırıyoruz.

Çorlu evlilik teklifi organizasyonu, Çerkezköy evlilik teklifi organizasyonu, Silivri evlilik teklifi organizasyonu, Tekirdağ evlilik teklifi organizasyonu, Kırklaleli evlilik teklifi , Edirne evlilik teklifi , Lüleburgaz evlilik teklifi , Süleymanpaşa evlilik teklifi

Çorlu evlilik teklifi mekanları, Çerkezköy evlilik teklifi mekanları, Silivri evlilik teklifi mekanları, Tekirdağ evlilik teklifi mekanları, Kırklaleli evlilik teklifi mekanları, Edirne evlilik teklifi mekanları, Lüleburgaz evlilik teklifi mekanları, Süleymanpaşa evlilik teklifi mekanları

Sosyal Medya

youtube     instagram   

Açıklama

Organizasyon & Etkinlik & Profesyonel Video ve Fotoğraf Çekimleri yapbiretkinlik tarafından yapılmaktadır.

Sizin için en özel en trend dış çekim pozlarını araştırıyoruz. Düğün, nişan, nikah özel konsept pozları için ekibimiz kendini sürekli güncel tutarak, sizin isteklerinize daha kolay ve etkili karşılık verebiliyor. En güzel anılarınızı sizin için kaydediyoruz, size sadece mutluluğa zaman ayırmak kalıyor.Atlı dış çekim düğün fotoğrafları, gün batımı dış çekim düğün fotoğrafları, lavanta bahçesi düğün fotoğrafları, plato dış çekim düğün fotoğrafları, kapalı mekan dış çekim düğün fotoğrafları, açık alan düğün fotoprafları, özel konsept düğün fotoğrafları

Tekirdağ, Çorlu, Marmaraereğlisi, Silivri, Çerkezköy, Lüleburgaz, Kırklaleli, Edirne, Kapaklı hizmet bölgelerimiz. Çorlu düğün fotoğrafçısı, Tekirdağ düğün fotoğrafçısı, Çerkezköy düğün fotoğrafçısı, Lüleburgaz, Kırklaleli düğün fotoğrafçısı, Edirne düğün fotoğrafçısı, Kıyıköy düğün fotoğrafçısı, Marmaraereğlisi düğün fotoğrafçısı, dış çekim hizmet alanımızda bulunmaktadır.

Tekirdağ’da dış çekim fotoğraf çekimi, Kıyıköy’de dış çekim fotoğraf çekimi, Çerkezköy’de dış çekim fotoğraf çekimi, Çorluda dış çekim fotoğraf çekimi, Edirne’de dış çekim , Silivri’de dış çekim fotoğraf çekimi alanlarının bulunduğu bölgere dış çekim hizmetlerimiz mevcuttur.

Düğün öncesi veya sonrası çekim, düğün, nişan, nikah organizasyonlarla aynı gün çekim, drone çekimleri ve save the date video klip çekimleri ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Tüm organizasyonlarınız için fotoğraf, video, dış çekim gibi prodüksüyon hizmetlerimiz mevcuttur. Kişiye özel senaryo ile çekim yapılmaktadır. Save the Date için özel çekim villamız bulunmaktadır. Çekim sırasında isteğe bağlı kuaför hizmeti, vip araç hizmeti, özel garson, özel klimalı oda tahsis edilmektedir.