Düğün Hikayesi

Home // Düğün Hikayesi

Kuaförden Düğün Sonuna Kadar Stablizer(Gimbal) ile Çekim

KUAFÖRDEN DÜĞÜN SONUNA KADAR ÖNEMLİ ANLAR

Yüksek Kalite 1080p Video Kalitesi

Stablizer(Gimbal) ile Hareketli Çekim

Düzenlenmiş Hikaye Video Kurgusu 3-4 dk

Başlayan Fiyatlarla

3000

+Kuaför Hazırlıkları Fotoğraf Çekimi

500

Kuaförden Düğün Sonuna Kadar Drone ile Çekim

KUAFÖRDEN DÜĞÜN SONUNA KADAR ÖNEMLİ ANLAR

1080p Video Kalitesi

Drone ile Havadan Çekim

Drone Görüntülerinin Video Kurgusuna Eklenmesi

Başlayan Fiyatlarla

1250

Açıklama

Organizasyon & Etkinlik & Profesyonel Video ve Fotoğraf Çekimleri yapbiretkinlik tarafından yapılmaktadır.

Sizin için en özel en trend dış çekim pozlarını araştırıyoruz. Düğün, nişan, nikah özel konsept pozları için ekibimiz kendini sürekli güncel tutarak, sizin isteklerinize daha kolay ve etkili karşılık verebiliyor. En güzel anılarınızı sizin için kaydediyoruz, size sadece mutluluğa zaman ayırmak kalıyor.Atlı dış çekim düğün fotoğrafları, gün batımı dış çekim düğün fotoğrafları, lavanta bahçesi düğün fotoğrafları, plato dış çekim düğün fotoğrafları, kapalı mekan dış çekim düğün fotoğrafları, açık alan düğün fotoprafları, özel konsept düğün fotoğrafları

Tekirdağ, Çorlu, Marmaraereğlisi, Silivri, Çerkezköy, Lüleburgaz, Kırklaleli, Edirne, Kapaklı hizmet bölgelerimiz. Çorlu düğün fotoğrafçısı, Tekirdağ düğün fotoğrafçısı, Çerkezköy düğün fotoğrafçısı, Lüleburgaz, Kırklaleli düğün fotoğrafçısı, Edirne düğün fotoğrafçısı, Kıyıköy düğün fotoğrafçısı, Marmaraereğlisi düğün fotoğrafçısı, dış çekim hizmet alanımızda bulunmaktadır.

Tekirdağ’da dış çekim fotoğraf çekimi, Kıyıköy’de dış çekim fotoğraf çekimi, Çerkezköy’de dış çekim fotoğraf çekimi, Çorluda dış çekim fotoğraf çekimi, Edirne’de dış çekim , Silivri’de dış çekim fotoğraf çekimi alanlarının bulunduğu bölgere dış çekim hizmetlerimiz mevcuttur.

Save the date video klip hizmeti, kişiye özel düğün klibi hizmetlerimiz mevcuttur.Tekirdağ düğün hikayesi, Çorlu düğün hikayesi video çekimleri hizmetlerimiz mevcuttur.

Düğün öncesi veya sonrası çekim, düğün, nişan, nikah organizasyonlarla aynı gün çekim, drone çekimleri ve save the date video klip çekimleri ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Tüm organizasyonlarınız için fotoğraf, video, dış çekim gibi prodüksüyon hizmetlerimiz mevcuttur. Kişiye özel senaryo ile çekim yapılmaktadır. Save the Date için özel çekim villamız bulunmaktadır. Çekim sırasında isteğe bağlı kuaför hizmeti, vip araç hizmeti, özel garson, özel klimalı oda tahsis edilmektedir.